TASLAMA YAGLARI (Tam Sentetik Sogutma Sivilari)

 

Hangsterfer’s sentetik ürünleri atölye, fabrika gibi çalisma mekanlari ve ayni zamanda çevre sartlari göz önüne alinarak gelistirilmislerdir. Bu sentetik ürünlerimiz temiz bilesikler olup seffaf, suyla karisabilir ve genis bir malzeme isleme sahasina cevap verebilecek ürünlerdir. Bunlarda arzu edilmeyen yag ve kalintilar bulunmaz ve makinalarin kizak, conta, keçe ve boyalarina zarar vermeksizin islemlerde iyi bir yaglama saglarlar.

DALMA EREZYON YAGI

EDM CRYSTAL BRITE Dünyanin en uzun ömürlü (7 yil) dalma erezyon yagidir.Kokusuz, renksiz (su gibi), içilebilecek kadar zehirsiz, çok ince (2 cSt viskozite), akici ve bozulmayan bir yagdir. Erezyon sirasinda ortaya çikan metal parçaçiklari derhal ortamdan uzaklastirarak yüzeye yapismalarini ve tekrar erezyon edilmesini engeller. Çok iyi yüzey kalitesi saglar.

  • TORNALAMA
  • DELME
  • FREZELEME
  • BROSLAMA
  • ÇEKME
  • KALIPLAMA
  • DIS ÇEKME
  • DELIK DELME
 

R-100 / R-100G

Her türlü malzemede kullanilabilen, bozulmayan pas, yapmayan, cildi tahris etmeyen taslama sivisidir. Çok iyi yikama özelligi nedeniyle taslama tasini çok iyi yikayip temizleyerek ömrünün artmasini saglar.Kehribar renklisi R-100, yesil renkli olursa R-100G kodludur

PVR-089T

Seffaf beyaz renkli yikamasi çok iyi bir taslama sivisidir.

CC-226

Özellikle demir döküm ve çelik döküm malzemelerin talas alma ve taslamalarinda kullanilan suyla emülsiye olan tam sentetik yagdir

COBALT GRINDER

Kobaltin çözülmesine neden olmayan, karbit ve toz-metallerin taslamasinda kullanilan, renksiz kokusuz bir taslama sivisidir.

CC-322

Her türlü malzemede kullanilabilen, (karbit taslama dahil) çok kuvvetli bir taslama sividir.

S-777

Çok yüksek basinçli sirkülasyon sistemlerinde çalisabilen bitkisel bazli mikro emülsiye sividir. Hidrokarbon ve klorin içermez.Hem taslamada hemde CNC ve tornalarda kullanilabilir.

GRINDING OIL #1

Direkt (susuz) olarak taslamada kullanilan kesme sogutma yagidir. Yüksek-hiz çeligi, kobalt, karbid seramik ve sertlestirilmis çelik taslamalarinda kullanilabilir. Hem taslama yapmasi hem de makine parçalari ve aksaminin yaglanmasinin istendigi makinalar için idealdir. Sentetik ve dogal kayganlastirici katkilarla zenginlestirilmistir. Düsük viskozitesi (14 cSt) nedeniyle yikamasi çok yüksektir.

Powered by   antalya web tasarım antalya seo antalya e-ticaret yazılımı   Design  Software