SUYLA EMÜLSIYE YARI SENTETIK YAGLAR (Yari Sentetik Sogutma Sivilari)

 

Sert su ile çalisabilen pik ve sfero ile çalisildiginda çok uzun süre bozulmayan ve yüksek performans saglayan yari sentetik yaglardir. Pik ile birlikte çelik, alüminyum gibi malzemelerle de yagi degistirmeden uzun süre çalisilabilmesine olanak verir.

ÜRÜNLERIMIZ;

• Avrupa Birligi’nin kimyasallarin kaydi, degerlendirilmesi, izni ve kisitlanmasini düzenleyen REACH (Registration Evaluation Authorisation Chemicals) mevzuatina uygundur.

• Zehirsiz olup, hiçbir KANSEROJEN madde ve ozon tabakasina zararli kimyasal maddeleri içermez.

• Boron, DEA (Diethanolamine), Nitrit, Çinko içermez.

• Deri temasi esnasinda yan etkisi yoktur, tahris etmez.

PVR-1

Pik ve sfero döküm malzemelerle birlikte çelik, alüminyum gibi malzemelerinde islendigi durumlarda kullanilabilen, tank ömrü çok uzun, cilde zarar vermeyen yari sentetik yagdir. Sert suda çalisabilir.

PVR-4

Yalniz pik ve sfero döküm için tasarlanan uzun ömürlü, sert suda çalisabilen yari sentetik yagdir.

S-200

Özellikle pik ve sfero islemede kullanildigi gibi diger malzemelerinde de göreceli olarak hafif operasyonlarda kullanilabilen yari sentetik yagdir.Yapisinda % 20 mineral yag vardir.

S-737

Yapisinda % 2 mineral yag olan, pik ve sferoda mükemmel ama diger operasyonlarda da kullanilabilen, ayni zamanda taslamada da kullanilabilen bitkisel- bazli mikro-emülsiye yagdir.

S-400

Magnezyum islemek için özel üretilmis çok güçlü bir yagdir.

S-787

Bitkisel-bazli, mikro emülsiye ve çok güçlü katkilarla güçlendirilmis bir yagdir.Çok yüksek basinçli sistemlerde köpük olmasina izin vermez.Her türlü malzeme ve operasyonlarda rahatlikla kullanilabilir.

Powered by   antalya web tasarım antalya seo antalya e-ticaret yazılımı   Design  Software