SUYLA EMÜLSIYE MINERAL YAGLAR
(Mineral Bazli Sogutma Sivilari)

 

Hangsterfer’s emülsiye yaglari üretim programi nedeniyle metal endüstrisince mineral yaglardan olusan ve suda çözülebilen bir grup olarak oldukça tercih edilmektedirler. Uygun bir sogutmanin yanisira talasin kesici alete kaynamamasi (Anti-weld Characteristics) istendiginde, Hangsterfer’s endüstride tavsiye edilen ve oldukça benimsenmis ürünleri temin eder. Bu emülsiye olabilen mineral yaglarimiz tezgah ve takim ömrünü uzatirken koku, pas, yapisma, deride veya gözde yanma gibi olumsuz faktörlerden de arindirilmistir. Tank ömrü son derece uzundur. Tüm Hangsterfer’s yaglari hos kokuludur ve su ile karistirildiginda son derece stabil bir emülsiyon olusturacak sekilde çok dikkatli bir arastirma sonucu imal edilmislerdir.

  • TORNALAMA
  • DELME
  • FREZELEME
  • BROSLAMA
  • ÇEKME
  • KALIPLAMA
  • DIS ÇEKME
  • DELIK DELME
 

S-500

CNC, torna, freze ve testerelerde hertürlü oprerasyonda kullanilabilen suyla emülsiye olan mineral yagdir. Takim ömründe çok büyük artis saglar. Bozulmaz ve cilde zarar vermez. Parfümlüdür.

S-500 CF

S-500 ile tamamen ayni niteliklere sahip olup tek farki parafine klorinden arindirilmis olmasidir (CF =ChlorineFree). Zaten az olan Alüminyumda kararma yapma riskini tamamen ortadan kaldirir.

S-555

S-500 serisinde özellikle sari metaller islemesinde kullanilan üründür. Kararmalari tamamen engeller.

S-388

S-500CF ile ayni teknik özelliklere sahiptir. Farki, rengi, parfümsüz ve S-500'e göre%5 daha az katki maddesi içeriyor olmasidir.

S-1001

S-500 kodlu ürünlerin katkilari kuvvetlendirilmis türüdür. Renk ve koku olarak ayni olmakla birlikte yüzey bitirme islemleri, siddetli honlama ve biçimlendirme operasyonlarinda içerisindeki yüksek seviyedeki EP katkilari sayesinde en zor sartlara cevap verir.

HE-2

S-500 kodlu ürünlerin kuvvetlendirilmis türü olup, broslama, dis açma, sivama ve ovalama gibi agir islerde ve diger agir operasyonlarda rahatlikla kullanilabilir.

 

Powered by   antalya web tasarım antalya seo antalya e-ticaret yazılımı   Design  Software