KORUYUCU VE SIVAMA YAGLAR

 

ÜRÜNLERIMIZ;

• Avrupa Birligi’nin kimyasallarin kaydi, degerlendirilmesi, izni ve kisitlanmasini düzenleyen REACH (Registration Evaluation Authorisation Chemicals) mevzuatina uygundur. • Zehirsiz olup, hiçbir KANSEROJEN madde ve ozon tabakasina zararli kimyasal maddeleri içermez. • Boron, DEA (Diethanolamine), Nitrit, Çinko içermez. • Deri temasi esnasinda yan etkisi yoktur, tahris etmez.

KORUYUCU YAGLAR

RUST COAT 10

Kalip ve malzemelerin, uzun süre stoklanmasinda veya deniz asiri ülkelere sevki sirasinda pas yapmasini önleyen koruyucu yagdir. Korumayi bir film tabakasi olusturarak yapar. Çok ince bir yag (3 cSt viskozite) olup 1-4 ay koruma saglar.

RUST COAT 60

RC-10 ile ayni özellikleri tasiyan, orta incelikte (13 cSt viskozite) olup 3-12 ay koruma saglar.

RUST COAT 100

RC-10 ile ayni özellikleri tasiyan orta incelikte (23 cSt) viskozite olup 6-18 ay koruma saglar.

RUST COAT 200

RC-10 ile ayni özellikleri tasiyan, orta kalinlikta (46 cSt viskozite) olup 8-18 ay koruma saglar.

RUST COAT 2000

RC-10 ile ayni özellikleri tasiyan, kalin (370 cSt viskozite) bir yagdir.12-24 ay koruma saglar.

ÇEKME SIVAMA YAGLARI

J-1 CLEAR

Tüp çekmede mükemmel sonuçlari olan agir-orta viskoziteli metal çekme-sivama yagidir. Titanyum ve paslanmaz çeliklerin kaliplama, formlama, derin çekme ve tüp çekme islemlerinde basariyla kullanilir. Operasyonlar sonrasi kalip ömrünün yükselmesini saglar.

J-2 CLEAR

Çekme-sivama yaglari serisinin en agir viskoziteli olanidir. Çok agir formlama operasyonlarinda kesme direncine ve makimum yapisma kabiliyetine sahiptir. EP katkili ve fiziksel film karakteristikli olup, dönen metal operasyonlarinda ideal kullanim saglar.

J-4E

Orta derecede viskoziteye sahip bu yag kaliplama, formlama, derin çekme, tel çekme ve her türlü sivama operasyonlarinda kullanilir. Temizleme operasyonu çok kolaydir.

J-50

En hafif viskoziteli çekme= sivama yagi olup her türlü sivama operasyonunda kullanilabilecegi gibi broslama ve dis çekmede ve kilavuz açmada da kullanilabilir.

Powered by   antalya web tasarım antalya seo antalya e-ticaret yazılımı   Design  Software