HIDROLIK YAGLAR

KIZAK YAGLARI

WAYOIL 1

Çifte rafine edilmis aktif kükürt içermeyen 32 cSt viskoziteye sahip kizak yagidir.

WAYOIL 2

Çifte rafine edilmis aktif kükürt içermeyen 68 cSt viskoziteye sahip kizak yagidir.

WAYOIL 4

Çifte rafine edilmis aktif kükürt içermeyen 220 cSt viskoziteye sahip kizak yagidir.

ANTIWEAR 2

Yüksek kaliteli, 2 cst viskoziteye sahip hidrolik ve mekik yagidir. Suyla karismama (demülsibilite) özelligine sahiptir. Yapisinda kükürt içermez.

ANTIWEAR 5

Yüksek kaliteli, 5 cSt viskoziteye sahip hidrolik ve mekik yagidir. Suyla karismama (demülsibilite) özelligine sahiptir. Yapisinda kükürt içermez.

ANTIWEAR 10

Yüksek kaliteli, 10 cSt viskoziteye sahip hidrolik ve mekik yagidir. Suyla karismama (demülsibilite) özelligine sahiptir. Yapisinda kükürt içermez.

ANTIWEAR 22

Yüksek kaliteli, 22 cSt viskoziteye sahip hidrolik ve mekik yagidir. Suyla karismama (demülsibilite) özelligine sahiptir. Yapisinda kükürt içermez.

ANTIWEAR 32

Yüksek kaliteli, 32 cSt viskoziteye sahip hidrolik ve mekik yagidir. Suyla karismama (demülsibilite) özelligine sahiptir. Yapisinda kükürt içermez.

ANTIWEAR 46

Yüksek kaliteli, 46 cSt viskoziteye sahip hidrolik ve mekik yagidir. Suyla karismama (demülsibilite) özelligine sahiptir. Yapisinda kükürt içermez.

ANTIWEAR 68

Yüksek kaliteli, 68 cSt viskoziteye sahip hidrolik ve mekik yagidir. Suyla karismama (demülsibilite) özelligine sahiptir. Yapisinda kükürt içermez.

ANTIWEAR 100

Yüksek kaliteli, 100 cSt viskoziteye sahip hidrolik ve mekik yagidir. Suyla karismama (demülsibilite) özelligine sahiptir. Yapisinda kükürt içermez.

Powered by   antalya web tasarım antalya seo antalya e-ticaret yazılımı   Design  Software