DIREKT (SUSUZ) KESME YAGLARI

Hangsterfer’s susuz kesme yaglari makine takim sanayiinde en yüksek performansi saglayan yaglar olarak bilinirler. Metal isleme yöntemlerine bagli olmaksizin bu yaglar en zor ve hassas islemlerde bile en iyi yüzey kalitesine ulasilmasini saglarlar. Hard cut yaglar metalin metale temasini keserek makine ve takim ömrünü uzatirlar.
Hangsterfer’s susuz kesme yaglari makine takim sanayiinde en yüksek performansi saglayan yaglar olarak bilinirler. Metal isleme yöntemlerine bagli olmaksizin bu yaglar en zor ve hassas islemlerde bile en iyi yüzey kalitesine ulasilmasini saglarlar. Hard cut yaglar metalin metale temasini keserek makine ve takim ömrünü uzatirlar.

  • KILAVUZLAMA
  • DIS ÇEKME
  • DELME
  • STAMPALAMA
  • SWISS OTOMATLAR
  • FREZELEME
  • BROSLAMA
  • DISLI AÇMA

HC-5258

Özellikle elle kilavuz açmada, kilavuzun ömrünü arttiran, rahat ilerlenmesini saglayan güzel kokulu zehirsiz, yüksek viskoziteli (210 cSt) kesme yagidir.

HC-5258 LIGHT

Tüm metallerde kullanilabilen, HC-5258 gücünde ama çok düsük viskoziteli (28 cSt), pompalanabilen, her türlü agir ise uygulanabilen zehirsiz, güzel kokulu kesme yagidir.

HC-5318

Direkt kesme yaglarinin pompalanabilen en yüksek viskoziteli (45 cSt) olanidir. Yataklarin ve makinanin yaglanmasinda, yapismama özelligi saglayip broslama, delme, kilavuzlama, dis açma gibi agir islerde yüksek hizda çalisma imkani veren güzel kokulu zehirsiz kesme yagidir.

HC-5418

Orta seviyede zorlugu olan islerde genis operasyon islemleri zenginligi için tasarlanmis orta viskoziteli (34 cSt) kesme yagidir.Güzel kokulu ve zehirsiz olup EP katkilari sayesinde yüksek hizlarda çalisma imkani verir, metal çapaklarinin ortamdan basariyla uzaklastirilmasini saglar.

HC-5518

Direkt kesme yaglarimizin çok düsük viskoziteli (18 cSt) yani çok akici sinifina giren güzel kokulu ve zehirsiz kesme yagidir. 3.15 mm den daha küçük çapli parçalarin yüksek hizli tornalama islemlerinde mükemmel sonuç verir, maksimum sogutma, nüfuz etme ve metal çapaklarini çok hizli ortamdan uzaklastirma özelligine sahiptir.

HC-5618

Hard Cut serisi direkt kesme yaglarimizin en düsük viskoziteli (6 cSt) yani en akici olanidir. Yikamasi ve sagladigi kayganlik mükemmeldir.

CT-11

Hem taslama hem CNC ve tornada her türlü operasyon ve her türlü malzemede kullanilabilen,asinmayi önleyici katkilarla özel olarak güçlendirilmis tam sentetik bir yagdir.

CT-50

Tam sentetik orta ve hafif 2.turdaki pres uygulamalari için özel üretilmis, klor ve yagdan arindirilmis bir kayganlastirici sividir. Direkt olarak uygulanabilecegi gibi 2 birim CT-11 1 birim su olabilene kadar arzulanan çesitli seyreltilmelerle kullanilabilir.

HC-44

Derin delik ve namlu delmelerde kullanilan 39 cst vizkositeli direk kesme yagidir.

CC-10

10cst vizkositeye sahip, renksiz kokusuz kesme yagidir.

CC-22

22cst vizkositeye sahip, renksiz kokusuz kesme yagidir.

CC-46

46cst vizkositeye sahip, renksiz kokusuz kesme yagidir.

CC-222

22cst vizkositeye sahip,çok az klorin ve sülfür içeren kesme yagidir. Demir ve sari metallerde leke yapmaz. Renksiz ve kokusuzdur.

CC-442

44cst vizkositeye sahip,çok az klorin ve sülfür içeren kesme yagidir. Demir ve sari metallerde leke yapmaz. Renksiz ve kokusuzdur.

PC-10

Çok yüksek parlama noktasina sahip, Polar kesme teknolojisine haiz, Klorin ve Hidrokarbondan arindirilmis çok güçlü bir direkt kesme yagidir. Viskozitesi 10 cst dir.

PC-20

PC-10 aynisidir. Viskozitesi 22 cst’dir.

PC-28

PC-10 aynisidir. Viskozitesi 28 cst’dir.

PC-45

PC-10 aynisidir. Visikozitesi 46 cst’dir.

HC-NG

Sentetik ve bitkisel bazli direkt kesme yagidir. 11 cst viskoziteye sahiptir.Çok uzun süre kullanildiktan sonra bile viskozite ayni kalir. Honlamada da mükemmeldir.

VANISHING OIL

Uygulandiktan birkaç dakika içerisinde uçan yüksek saflikta, klorin içermeyen 1.4 cst viskoziteye sahip bir üründür.

MISSILE LUBE 1 XXL

Karbit taslamalarinda ve honlamada direkt (susuz) kullanilan çok iyi yüzey kalitesi veren sentetik yagdir.

Powered by   antalya web tasarım antalya seo antalya e-ticaret yazılımı   Design  Software