DIGER YAGLAR

TEMIZLEYICI – SOLVENTLER

AC CLEANER

Suyla seyreltilerek kullanilan (%5-15), makinanin tankinda ve borularinda kalan kir ve yagi leke yapmadan çikaran deterjan maddedir.

CLEAN ALL

Özellikle Alüminyum malzemelerin isleme sonrasi temizligini saglayan, kararma yapmayan bir temizlik malzemesidir. Suyla seyreltilerek (%5-15) kullanilir.

MACHINE CLEANER

Suyla seyreltilerek kullanilan (%2-10), makinanin tankinda ve borularindaki kir ve pislikleri çikaran, tüm yag parçaciklarini söken, bakteri öldürücü katkilarla kuvvetlendirilmis solvent içermeyen temizleyici sividir.

VS-315

Hem temizleyici madde hemde uçucu yag, olarak kullanilabilen biolojik çözünen (biogradable) yüksek parlama noktasina haiz, zehirsiz, el yakmayan, 4 cst viskoziteye haiz bir sividir.

OZONIC 203

Trikloretilen gibi klorinli solventlere alternatif olarak üretilmis, klorin ve ozona zararli kimyasal içermeyen temizleme solventidir.

 

ÜRÜNLERIMIZ;

• Avrupa Birligi’nin kimyasallarin kaydi, degerlendirilmesi, izni ve kisitlanmasini düzenleyen REACH (Registration Evaluation Authorisation Chemicals) mevzuatina uygundur.

• Zehirsiz olup, hiçbir KANSEROJEN madde ve ozon tabakasina zararli kimyasal maddeleri içermez.

• Boron, DEA (Diethanolamine), Nitrit, Çinko içermez.

(• Deri temasi esnasinda yan etkisi yoktur, tahris etmez.

GROTAN

Bakteri ve kötü kokularin giderilmesinde kullanilan bir kimyasal sividir. Mevcut sogutma sivisi içine dökülüp 24 saat devridaim sonucu sistemi bakteri ve kötü kokulardan temizler.

ANTIFOAM

Köpük önleyici maddedir.

FOAM BL.CASE

Sabun kalibi seklinde, köpügü kesmek için kullanilan, tankin içine, su seviyesinin 10 cm kadar altina miknatisli sepetiyle yerlestirilen ve köpük kesildikten sonra disari alinip sonra gerekirse tekrar yerlestirilebilen maddedir.

FOAM BL.SEPET

Sabun kalibi seklindeki köpük kesicisinin içine konuldugu, küçük sepet seklinde, miknatisi sayesinde tanka yapistirilabilen bir kutucuktur.

H-129

Suya veya emülsiyona katilan, pas olusumunu engelleyen koruyucu katik yagdir.

Powered by   antalya web tasarım antalya seo antalya e-ticaret yazılımı   Design  Software